DURUM:    
28 Mart 2017 
 Kullanım Şartları

 

Aşağıdaki maddeler KRIWEB.COM sitesinin kullanım şartlarını içermektedir. Bu şartları dikkatle okumanızı rica ediyor ve kabul etmemeniz halinde sitemizi ziyaret etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Web sitemizi ziyaret eden ve hizmetlerinden faydalanan kullanıcıların bu şartları kabul ettiklerini varsaymaktayız. Yayınladığımız bu KULLANIM ŞARTLARI dökümanı üzerinde değişiklik yapma, ekleme, kaldırma ve geliştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu şartların değişiminden kaynaklanabilecek olumsuzluklardan dolayı sorumlu olmadığımızı bildiriyoruz.

 

KRIWEB.COM sitesinde yayınlanmakta olan tüm medya, dosya, yazı, resim ve benzeri dökümanlar Kriweb İnternet Hiz. A.Ş.' ne ait özgün dökümanlardır. Bu dökümanların izinsiz olarak başka bir web sitesi, uygulama, intranet ortamı veya bilgi paylaşımı programlarıyla çoğaltılması, kopyalanması ve basılması yasak ve etik açıdan doğru değildir. Bu dökümanların kullanıldığı tespit edildiği taktirde, yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tuttuğumuzu bildiriyoruz.
KRIWEB.COM sitesinde bulunan tüm doküman, sayfa ve medya dosyaları ileri seviye virüs programları tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Fakat, site tarafından herhangi bir şekilde kullanıcı sistemlerine geçebilecek zararlı virüs yazılımlarından dolayı sorumlu olmadığımızı bildiriyoruz. Bu konuda, kullanıcıların kendi sistemlerini gerekli virüs tarama programlarıyla korumalarını tavsiye ediyoruz.
Online kayıt yapan bir kullanıcı, kayıt sırasında girilen üyelik bilgilerinin doğruluğunu ve iletişim bilgilerinin güncelliğini taahhüt etmiş sayılır. Tüm üyelik bilgileri, kaydı yapan kullanıcının sorumluluğundadır. Yapılan bir kayıt sonrasında iletişim bilgilerinden kullanıcıya telefon ile ulaşılarak yapılan işlemi teyid etme ve kullanıcının sözlü onayını alma, iletişim bilgilerinin yanlış verilmesi ve kullanıcıya ulaşılamaması halinde yapılan işlemi iptal etme ve üyeliği silme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu yüzden kayıt işlemleri esnasında vereceğiniz bilgilerin doğrulu, işlemlerinizin aksamadan yapılabilmesine yardımcı olacaktır.
İlk kayıt sonunda kullanıcıya verilecek olan ÜYE NUMARASI ile kayıt sırasında kullanıcı tarafından belirlenen ŞİFRE ve PAROLA bilgilerinin korunmasından tamamen kullanıcı sorumludur. Bu bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi ve kullanımı söz konusu olduğu taktirde sorumluluk kabul etmediğimizi bildiriyoruz. Bu yüzden, Üyelik Bilgileri'nizi lütfen dikkatlice muhafaza ediniz.
Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutabilmek için, sistem işleyişinde yapacağımız tüm değişiklikler için kullanıcılarımıza önceden haber verme taahhütünde bulunmadığımızı bildiriyoruz. Yapılan değişikliklerden (yazılım, sistem, yapı, vb.) doğabilecek hataları en kısa sürede düzeltmeyi taahhüt ediyoruz fakat bu işlemler sırasında kullanıcıya yansıyacak zararlar için herhangi bir taahhütte bulunmuyoruz. Kullanıcılar, böyle bir süreçte görebilecekleri zararlardan dolayı bir hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.
Web sitemizde bulunan ücretli hizmetler ( Alanadı Tescil, Alanadı Transfer, vs.) online olarak sunulmaktadır. Online verilen bu hizmetler, internet hatlarında meydana gelebilecek kesintilerden / donanımsal arızalardan ve hizmet güncellenmelerinden dolayı zaman zaman kesintiye uğrayabilmektedir. Bu konuda, kullanıcılara hiçbir taahhütümüz yoktur.
KRIWEB.COM sitemizi kullanarak, tescil edilen bir alan adına ait web sitesinde yayınlanan bilgilerden (içerik), hiçbir şekilde sorumlu olmadığımızı bildiriyoruz.
Kullanıcının, T.C. Yasaları'na aykırı ve suç teşkil eden herhangi bir davranışı tespit edildiği taktirde (Kayıt İşlemleri, Yönetim İşlemleri ve Diğer İşlemler esnasında), kullanıcının üyeliği ve bu üyelik yönetiminde olan alan adlarına müdahele etme veya gerekli gördüğümüzde el koyma hakkımızı saklı tutuyoruz. Sistemimiz, bu tip işlemleri rutin kontrollerle denetlemektedir.

Görüş ve önerileriniz için bize bilgi@kriweb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

KRIWEB.COM
 

 
 
 
  AnaSayfa I Servisler I Ücretler I Destek I Sorular I Network I İletişim

Garanti ve İade I Kullanım Şartları I Gizlilik Politikası

© 2003 KRITER Internet Hizmetleri Ltd.Şti.